Licealiada w Piłce Siatkowej

09 lutego odbyła się Licealiada w Piłce Siatkowej. Po przeprowadzonym losowaniu trafiliśmy do grupy z Ogólniakiem i Mechanikiem. Niestety przegraliśmy obydwa mecze plasując się na ostatnim miejscu w tabeli

Poniżej wyniki:

Mechanik - Budowlanka 2:1

Ogólniak - Budowlanka 2:0

Naszą szkołę reprezentowali:

Pijajko Krystian, NIeścior Daniel, Smoląg Łukasz, Beba Jakub, Buczkowski Łukasz, Dzirba Bartłomiej, Kozak Sebstian, Węgrzyn Aleks, Majkut Mateusz, Rajtak Grzegorz, Burda Szymon, Staszewski Konrad, Zwolak Patryk, Przednowek Mateusz.

4 lutego w ZS nr 2 w Tomaszowie Lub. odbyła się Licealiada w piłce koszykowej. Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszej szkoły, którzy na 30 sek przed końcem meczu byli Mistrzami powiatu. Niestety w samej końcówce stracili piłkę i pozwolili rywalowi na doprowadzenie do remisu. W dogrywce zabrakło sił i ostatecznie przegrali z Ogólniakiem. (http://wfb.futbolowo.pl)