Dzień Sportu w ZS nr 3

W dniu wczorajszym odbyły się Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej chłopców, piłce siatkowej dziewcząt, rozegrane zostały też mecze koszykówki oraz konkurs rzutów osobistych do kosza.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Po raz drugi z rzędu najlepszą drużyną w szkole okazała się klasa II i, która w rzutach karnych pokonała klasę III t. W meczu o 3 miejsce I t pokonała I w 1:0.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy komunikat.

I t - II i 3:2

I w - II t 2:1

I i - I l 2:0

I t - II w 1:0

I w - II ok 1:1

I i - III t 0:5

II i - II w 3:0

II t - II ok 3:0

Il - III t 0:4

PÓŁFINAŁY

I t - III t 0:2

I w - II i 0:0 1:3 k.

MECZ O 3 MIEJSCE

I t - I w 1:0

FINAŁ

III t - II i 0:0 1:2 k.

Czołowe drużyny grały w składach::

II i - Czekierda Marceli, Gęborys Marcin,Górniak Rafał, Kawka Jakub, Kowal Damian, Lewicki Artur,  Mateusz Wójcik.

III t - Kapuśniak Jarosław, Piechnik Przemek, Łakus Damian, Skalski Adrian, Zabandżała Dawid, Buczkowski Paweł, Szymański Marcin, Dołba Kamil, Słoboda Karol, Borek Piotr.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Pięć drużyn dziewcząt rywalizowało każda z każdą w meczach siatkówki. Najlepszą drużyną okazała się klasa I o, która wygrała wszystkie mecze. Poniżej klasyfikacja końcowa:

I miejsce klasa I o

II miejsce klasa II o

III miejsce klasa III o

IV miejsce klasa II k

V miejsce klasa I l.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Gajewska Marta, Wawrzusik Katarzyna, Stachurska Wioleta, Bzik Magda, Stąsiek Magdalena, Leszczuk Katarzyna, Kozyra Justyna.

TURNIEJ KOSZYKÓWKI

W turnieju koszykówki chłopców udział wzięły trzy klasy;grano systemem każdy z każdym. Wygrała klasa I h, przed I t, na najniższym stopniu podium uplasowała się klasa III o. Poniżej wyniki:

I h - III o 20:4

III o - II o 4:27

I h - II t 26:8

W turnieju rzutów do kosza udział wzięło pięć klas. Poniżej klasyfikacja końcowa:

1. I h

2. II t