Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół Nr 1 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej.

Do rywalizacji zgłosiło się 12 klas chłopców oraz 3 dziewcząt. Dziewczęta grały systemem każdy z każdym, natomiast chłopców podzielono na 4 grupy po 3 drużyny.  Po 23 meczach wyłoniono zwycięzców. Najlepszą drużyną dziewcząt okazała się klasa I o, przed III g oraz I g. Dodatkowo nagrody indywidualne otrzymały:  Frykowska Paulina (król strzelców) oraz Prystupa Julia (najlepsza bramkarka). Wśród chłopców najlepszą drużyną okazała się klasa III i, przed I ig, trzecie i czwarte miejsce kolejno zajęły II w oraz I lo. Nagrody indywidualne otrzymali: Buczak Bartek (najlepszy zawodnik turnieju),  (najlepszy bramkarz turnieju), Paweł Wiciejowski (król strzelców).

Poniżej poszczególne wyniki i strzelcy bramek:

II w - I ig 1:0

Bramka: Janik

II t - III i 0:3 wal

II i - I i 1:1

Bramki: Biszczanik - Ozimek

II oh - I lo 0:1

Bramka: Chroń

II w - III o 0:0

II t - II ju 0:3 wal

II i - III t 1:2

Bramki: Biszczanik - 2 Ferens

II oh - IV t 0:2

Bramki: Kiecak, Buczak T.

I ig - III o 1:0

Bramka: Pankiewicz

II ju - III i 2:1

Bramki: Rechul, Mitura - Buczak B.

I i - III t 0:1

O 3 miejsce

II w - I lo 0:0 2:1 kar.

Klasyfikacja końcowa:

1. III i - Jeruzal Maciej, Komarnicki Olgierd, Kopacz Mateusz, Kustra Wojciech, Majkut Mateusz, Wójtowicz Sebastian, Buczak Bartek, Luty Marcin, Matyjanka Konrad, Mazur Kamil.

2. I ig - Wiciejowski Paweł, Knap Paweł, Stemerowicz Mateusz, Pędzik Michał, Wasąg Mariusz, Pankiewicz Krystian, Wojnarowski Eryk, Żmijan Szymon.

3. II w - Janik Michał, Czachor Karol, Stadnicki Michał, Zwolak Patryk, Furmaniak Dawid, Ozdoba Krzysztof, Łasocha Szymon, Deresz Szymon, Migiel Damian, Sendecki Sebastian.

4. I lo - Kowal Michał, Bosiak Sebastian, Karasiewicz Mracin, Chroń Tomasz, Cichoń Igor, Jarczak Przemysław, Burak Adam, Korczyński Jakub, Cieślik Bartosz, Lecyk Błażej.

Wyniki dziewcząt:

I o - I g 4:0

Bramki: 3 Frykowska, 1 Baryła

I o - III g 3:1

Bramki: 2 Frykowska , Samobójcza - Baj.

I g - III g 0:3

Bramki: 2 Baj, Skrobowska.

Klasyfikacja Końcowa:

1. I o - Frykowska Paulina, Baryła Katarzyna, Kobielarz Patrycja, Kopeć Anita, Borucka Joanna, Dumicz Marta, Momot Ewa, Niedźwiedzka Ewelina.

2. III g - Baj Wiktoria, Górniak Natalia, Dziedzic Katarzyna, Byra Mariola, Skrobowska Joanna, Kaproń Martyna, Umińska Dominika, Skóra Anna.

3. I g - Zub Magda, Tomczyszyn Weronika, Iskierka Karolina, Stachurska Żaneta, Sienkiel Anika, Wawryca Klaudia, Mierzwa Wiktoria, Żyga Patrycja, Seńko Jaśmina.

Foto w linku poniżej:

Filmiki: