TURNIEJ LZS O PUCHAR STAROSTY

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół nr 2 odbyły się Mistrzostwa LZS w piłce nożnej halowej. Zakładano, że będzie 6 drużyn nie dojechały jednak LO Tyszowce, stąd też organizatorzy nie dzielili drużyn na grupy tylko zagrano każdy z każdym. Poniżej komplet wyników:

Ekonomik - Budowlanka 3:0

Mechanik - Łaszczów 4:0

LO - Budowlanka 2:0

Łaszczów - Ekonomik 0:6

Ekonomik - Mechanik 1:2

LO - Łaszczów 5:0

Mechanik - Budowlanka 1:0

Eko - LO 2:1

Budowlanka - Łaszczów 5:1

Bramki: Buczak, Baluszczak, Furmaniak, Biszczanik, Kuśmierczak.

LO - Mechanik 1:2

Klasyfikacja końcowa:

1. Ekonomik

2. LO

3. Mechanik

4. Budowlanka

5. Łaszczów

Naszą szkołę reprezentowali: Buczak Bartłomiej (III i), Janik Michał (II w), Furmaniak Dawid (II w), Biszczanik Piotr (II i), Baluszczak Rusłan (II u), Słoboda Maciej (II o), Kawałko Paweł (I w), Podborny Patryk (II h), Kuśmierczak  Szymon(I i), Ozimek Patryk ()

W linku poniżej foty z turnieju.:

Opiekun Robert Gis

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół nr 2 odbyły się Powiatowe Mistrzostwa LZS w piłce nożnej halowej. Zakładano, że będzie 6 drużyn, niestety nie dojechały Tyszowce, stad też organizatorzy nie dzielili drużyn na grupy tylko zagrano systemem każdy z każdym. Poniżej komplet wyników: Ogólniak - Ekonomik 2:1 Ogólniak - Łaszczów 3:1 Ogólniak - Mechanik 3:0 Ogólniak - Budowlanka 3:2 Bramki: Kapuśniak, Nowak, Budowlanka - Łaszczów 2:0 Bramki: Kapusniak, Sikora, Budowlanka - Mechanik 1:0 Bramka: Sikora Budowlanka - Ekonomik 1:0 Bramka: Nowak Ekonomik - Mechanik 3:0 Ekonomik - Łaszczów 5:0 Łaszczów - Mechanik 0:0 Klasyfikacja końcowa: 1. Ogólniak 12 pkt 2. Budowlanka 9 pkt 3, Ekonomik 6 pkt 4, Mechanik 1 pkt 5. Łaszczów 1 pkt Graliśmy w składzie: Przemysław Piechnik - Damian Łakus, Jarosław Kapuśniak, Marcin Szymański, Bartłomiej Sikora, Patryk Berbecki, Rafał Nowak, Damian Jakóbczak, Mateusz Wójcik, Michał Janik. Zdjęcia z turnieju w linku poniżej: (http://wfb.futbolowo.pl)MM